Sezon JESIEŃ 2016 zakończony.

Zakończyliśmy rozgrywki w sezonie  JESIEŃ 2016!

Jak zwykle emocje utrzymywały się do ostatniego gwizdka ostatniego meczu sezonu, który decydował o kolejności poszczególnych zespołów w tabeli. Wiadome było, że ligę zamknie mecz "nowego-starego" mistrza, czyli Young Boys z walczącą o druga lokatę drużyną Banku MBS. Bankierzy musieli ten mecz zremisować i ta sztuka im się udała. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu wskoczyli na pozycję vicemistrzowską. Na najniższy stopień podium spadła drużyna Mocnego.


Statuetkę dla najlepszego strzelca zgarnął Adam Łach reprezentujący w tym sezonie barwy Estudiantes. Najlepszym bramkarzem uznano Marcina Grychtoła z Mocnych.

Poza podium w grupie mistrzowskiej znalazły się ekipy Estudiantes i Gumisie.

W grupie spadkowej już wcześniej było jasne, że do II ligi powrócą Azzurri. Występów w I lidze nie zaliczą do udanych i kolejny sezon zaczną na zapleczu po sezonie nieobecnosci. Z I ligi wycofała się ekipa AKS Grzybowice Zabrze i to ona jako druga zajęła miejsce w czerwonej strefie spadkowej. W I lidze swoją przygodę rozpocznie Gunners Mikołów i będzie to ich absolutny debiut. Do I ligi wraca TEPY Team, który w rozgrywkach debiutował jeszcze wtedy, gdy nie było ligi II (wiosna 2015).

Wspierają nas: